Compass Recruitment
greys.jpg

STRona glowna

Konsultanci ds. Rekrutacji Specjalizujący się w Rekrutacji Personelu Medycznego.

 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną usługę w znalezieniu i doborze wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego, a Kandydatom poszukującym pracy, ciekawą ofertę z  atrakcyjnymi warunkami zatrudnienie w krajach Bliskiego Wschodu, w szczególności Arabii Saudyjskiej.

Naszą wizją jest zapewnienie wysokiej jakości usług rekrutacyjnych na Bliskim Wschodzie, zarówno dla Klientów jak i Kandydatów. Bazujemy na zasadach osiągania najwyższych możliwych standardów we wszystkim, co robimy.

Korzystając  z naszej wiedzy i sieci kontaktów w obszarze opieki zdrowotnej, gwarantujemy lekarzom, radiologom, patologom, pielęgniarkom, farmaceutom, radiologom, fizjoterapeutom, technologom medycznym, naukowcom i bioinformatykom znalezienie najlepszych ofert pracy. Posiadając biura w Rijadzie, Dubaju i Warszawie, mamy wyjątkowe możliwości, aby znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do naszych Klientów i Kandydatów.

Naszym priorytetem i zobowiązaniem jest dostarczanie usług, które umożliwią naszym Klientom znalezienie najlepszych Kandydatów, a Kandydatom zapewnienie, że będą Oni w stanie realizować swoje osobiste i zawodowe cele.

Do wszystkich naszych projektów  podchodzimy w zdrowym duchu konkurencji i pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i profesjonalnymi.

 
saudis.jpg
strolling.jpg
 

 

KONTAKT

☎ KONTAKT

magda.matejkowska@compassgroup.pl
+48 508 810 949

 
stethoscope.jpg
 

 
 

Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Na Państwa zapytanie postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie, jednak najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych.

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko